tabnakostan

ماجرا از یک روز غیر اداری آغاز می‌شود و مقصد به سمت یکی از مناطق دوردست استان است، بعد از افتتاح و بهره‌برداری چندین پروژه عمرانی و زیرساختی در نهایت ادامه مسیر به سمت یکی از روستاهای دوردست استان منتهی می‌شود، «روستای پیازآباد» از دهستان زردلان گرمسیر که در فاصله حدود ۴۵ کیلومتری از مرکز شهرستان هلیلان قرار دارد.
اخبارگوناگون تابناک ایلام؛
عکسی حسرت‌برانگیز از دریاچه ارومیه در دهه 50 / خودرویی که در این چند کشور همانند پراید است
گزارش کامل از گزیده‌خبرهای امروز «تابناک با تو» را با کلیک بر تیتر آن بخوانید.
مشکل خاصی در خصوص توزیع بذر در استان وجود ندارد
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام گفت: ۲۱ هزار تن بذر گندم تاکنون بین کشاورزان این استان توزیع شده است.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی؛
نصب کد ۲ بُعدی برای کارکنان دستگاه های اجرایی ضروری است
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایلام اظهار داشت : همه دستگاه های اجرایی نسبت به صدور، چاپ و نصب کد ۲ بعدی برای تمامی کارکنان خود اقدام کنند.
هنجارشکنی باید مدیریت شود
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با تاکید بر اینکه قوانین در مورد جرم و جنایت باید متناسب و بازدارنده باشد، گفت: بخش مهمی از وجود امنیت پایدار در جامعه حاصل اقدامات ارزشمند نیروهای انتظامی و مرزبانی است.
افزایش ۲۹.۴۱ درصدی اهدای خون در استان
مدیرکل انتقال خون استان ایلام گفت: سه هزار و ۱۹۰ نفر طی ماه‌های مهر و آبان سال جاری موفق به اهدای خون شده اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته میزان اهدای خون در استان ۲۹.۴۱ درصد افزایش یافته است.
مسئولان باید دلسوزانه و شفاف برای رفع مشکلات و پاسخگویی به مطالبات مردم اقدام کنند
رییس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی استان ایلام گفت:مردم به کرات عهد و پایبندی خود به انقلاب و ولایت فقیه را نشان داده‌اند و مسئولان نیز باید دلسوزانه و شفاف برای رفع مشکلات و پاسخگویی به مطالبات مردم اقدام کنند.
شناسایی ۳۴۵ فقره انشعاب غیرمجاز آب شرب در استان
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام از شناسایی ۳۴۵ فقره انشعاب غیرمجاز در مناطق مختلف این استان خبر داد و گفت: یکی از اولویت‌های مهم و جدی این شرکت برخورد با انشعاب‌های غیرمجاز است.
آموزش رایگان صنایع دستی به مددجویان بهزیستی آبدانان
در راستای اجرای تفاهم نامه منعقد شده اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی آموزش‌ رایگان صنایع‌دستی به مددجویان بهزیستی شهرستان آبدانان صورت می‌گیرد.
مرور روزنامه‌های دوشنبه ۱۳ آذرماه
شبکه مترو به مثابه کف خیابان/خلع سلاح؛ همچنان مطالبه ایران/قانون اساسی از همایش تا اجرا
چهره پنهان مافیای « دبش»، مرگ ۶۳۹۸ تهرانی با آلودگی هوا در یک سال، حاشيه‌هاي ميزباني امارات از نشست «آب و هوايي»، سرقت ۲۰ میلیارد طلای رفیق برای زندگی در اروپا، مسکن پرند ارزان شد، زخم دوباره اعتباری ها، رفیق دبیر رفت، رفیق دبیر آمد، قالیباف، باهنر یا آقا تهرانی رئیس بهارستان می شوند؟، دست به دست کردن سونامی ناترازی و وضعیت نمایندگان رد صلاحیت شده از مواردی است که موضوع گزارش های خبری و تحلیلی روزنامه های امروز شده است.
استاندار ایلام؛
یک پارک مجهز برای معلولان ایلامی ساخته می شود
استاندار ایلام افزود : احداث یک پارک مجهز در دیدار کار قرار دارد که بعد از تأمین اعتبار لازم جهت احداث این پارک، بخشی از آن در اختیار معلولان قرار می‌گیرد.
بیان سیره و سبک زندگی شهدا با روش های نوین بسیار ضروری و مؤثر است
مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه بسیج دانشجویی و اقشار استان ایلام گفت: بیان سیره و سبک زندگی شهدا با روش های نوین و چند رسانه ای بسیار ضروری و مؤثر است و تأثیرات بالایی بر رفتار جوانان و نسل جدید دارد.
رفع تصرف چهار هکتار از زمین‌های کشاورزی ایلام
فرمانده انتظامی شهرستان ایلام گفت: چهار هکتار از زمین‌های کشاورزی مرکز این استان رفع تصرف شد.
اخبارگوناگون تابناک ایلام؛
چرا باید «خر و پف» را جدی بگیریم؟ /درخواست عجیب یک دانشگاه از کارمندانش
گزارش کامل از گزیده‌خبرهای امروز «تابناک با تو» را با کلیک بر تیتر آن بخوانید.
مشکل تامین و تهیه بلیط اتوبوس در ایلام برای مسافران رفع شده است
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام با بیان اینکه با تمهیدات اندیشیده شده مشکل تامین و تهیه بلیط اتوبوس برای مسافران رفع شده است، گفت: " وَن و سواری" با قیمت پایین تر از نرخ مصوب برای حمل مسافر به تهران در ترمینال شهدای ایلام مستقر شده است.
رشد 68 درصدی صادرات محصولات کشاورزی از مرز مهران
سرپرست گمرک استان ایلام گفت: ۲۵۰ هزار تن انواع محصولات کشاورزی (صیفی جات) سال جاری (اول فروردین تا پایان آبان) از طریق مرز بین المللی مهران به عراق صادر شده است.
پزشک قلابی در حال انجام عمل جراحی به دام افتاد
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام بیان داشت : با تلاش مستمر کارشناسان نظارت معاونت درمان در استان ایلام، پزشک قلابی در حال انجام عمل جراحی به دام افتاد.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛
پیش بینی ۱۰ هزار میلیارد ریال اعتبار برای تقویت بنیه فرهنگی استان ها
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه ۸۰ هزار میلیارد ریال برای تکمیل پروژه های نیمه تمام فرهنگ و هنر پیش بینی شده است، گفت: برقراری عدالت فرهنگی تاکید وزارت ارشاد و دولت است.
سالن آمفی تئاتر دهلران ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان داشت :سالن آمفی تئاتر دهلران ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
پتروشیمی دهلران قابل تعطیل شدن نیست
نماینده مردم حوزه جنوبی استان در مجلس گفت: تا کنون در پتروشیمی دهلران بیش از 15 هزار میلیارد تومان هزینه شده که امکان تعطیل شدن آن غیرممکن می باشد.
بیمه امروز پناهگاهی برای جبران خسارت های مختلف در جامعه است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با اشاره به اهمیت و نقش بیمه در سطح جامعه، گفت: اطلاع رسانی و توسعه فرهنگ بیمه در سطح مشاغل مختلف جامعه ضروری است.