مدیر توزیع نیروی برق شهرستان ایوان:
مدیر توزیع نیروی برق شهرستان ایوان گفت: اصلاح و بهسازی شبکه برق سه روستای ایوان تا پایان امسال انجام می‌شود.
کد خبر: ۱۰۵۴۵۹۹
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۰ 06 July 2022

به گزارش تابناک ایلام؛ مهندس علی منصوری با بیان اینکه اصلاح و بهسازی سه روستای میان، درگه و شهرک اندیشه به پایان رسیده است، اظهار کرد: از محل اعتبارات عمرانی پروژه احداث برق‌رسانی به شهرک اندیشه با نصب یک دستگاه ترانس ۲۰۰ کیلو ولت، اجرای ۱۱۰ متر شبکه فشار ضعیف، نصب ۱۵ دستگاه چراغ روشنایی معابر انجام گرفته است.

وی با بیان اینکه ۱۱ روستای شهرستان ایوان اصلاح شده است، افزود: ۵ روستای شاله‌شوری، نرگسی، جوب شریف، چغاماهی و نهرخان با اعتباری نزدیک به ۷ میلیارد تومان در حال انجام اصلاح و بهسازی شبکه هستیم، همچنین روستاهای کله‌جوب، ماژین سفلی و شیره‌چغا در صورت تامین اعتبار تا پایان سال اصلاح و بهسازی خواهند شد.

مدیر توزیع برق شهرستان ایوان با بیان اینکه این پروژه‌ها در راستای خدمات بهتر به مشترکین انجام شده است، افزود: اعتبار این پروژه از محل اعتبارات داخلی شرکت توزیع برق در حوزه احداث، توسعه، اصلاح و بهینه سازی شبکه‌های برق روستایی انجام خواهد شد.

منصوری ادامه داد: سه روستای ویله، چهارمله و دِبیران از جمله روستاهایی هستند که انجام اصلاح شبکه در آنها با سختی‌های فراوان همراه است و سعی داریم امسال آن را انجام دهیم تا اهالی روستا علاوه بر بهره‌مندی از برق مطمئن و پایدار از نعمت روشنایی معابر نیز برخوردار شوند.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته ۲۵ کیلومتر از کابل‌های مسی شهر ایوان به سیمی تبدیل شده است، خاطر نشان کرد: در حال حاضر ۱۲ کیلومتر تبدیل کابل مسی به سیمی با نصب ۵ ترانس فشار متوسط در شهر ایوان به مناقصه گذاشته شده است./ح

 

بیشتر بخوانید

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار