مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان ایلام؛
مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان ایلام بیان داشت :۱۶ پرچم در برلین می خواهند که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تجزیه کنند.
کد خبر: ۱۰۷۹۷۸۹
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۰ 30 November 2022

به گزارش تابناک ایلام؛ حجت الاسلام و المسلمین حسینی نیا اظهار داشت : اغتشاشات اخیر ایران، از طرف اسرائیل در آلمان با هدایت سفارت آمریکا و برخی شبکه های دیگر شروع شد.

وی گفت : کوپرما دو عنصر الگوی مقدس و شیطان معرفی و بیان کرده که هلالی به نام شیعه سوریه، عراق و عربستان داریم که تیری در دست دارد و عقبه آن در قندهار و نوک آن به سمت قدس نشانه رفته است.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی نیا مطرح کرد : ساموئل هانتیگتون در کتاب برخورد تمدن ها گفته که تلویزیون و رسانه به سمت دهکده واحد جهانی در حال حرکت و خرده تمدن ها بلعیده می شوند یا بایستی کدخدایی آمریکا پذیرفته شود یا جنگ؛ به نظر وی راه سوم وجود ندارد اما برنده جنگ اسلام و شیعیان آخرالزمان هستند.

وی ادامه داد : 220 میلیون تولید محتوا در خصوص مرگ خانم امینی انجام گرفته که از این میزان ۷۵ درصد خارج از کشور و‌ ۲۵ درصد در داخل کشور بوده است.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان ایلام بیان داشت : تمام تحرکات اغتشاشگران از روز اول رصد شده و تصاویر آن ها موجود است.

وی گفت : لیدرهای دستگیر شده از مرتبطین با سلطنت طلبان، گروهک های تجزیه طلب کردی و تاثیر پذیران از جریانات مذکور بوده که فریب تبلیغات رسانه دشمن قرار گرفته است./ع

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار