رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در حکمی «عبدالمجید کشوری» را به عنوان مدیرکل زندان‌های استان ایلام را منصوب کرد.
کد خبر: ۵۳۴۷۲۵
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۵ 06 December 2017

  به گزارش تابناک ایلام، در حکم دکتر جهانگیر برای "عبدالمجید کشوری" آمده است:

«اصلاح، تربیت و ارشاد زندانیان و فراهم ساختن بستر و امکانات لازم برای بازگشت مجدد به کانون خانواده و پذیرش آنان در اجتماع، همزمان با اعمال برنامه ریزی برای مراقبت بعد از خروج و جلب همکاری دستگاه‌های ذیربط در این مهم از جمله وظایف اساسی امر زندانبانی است که نیل به آن مستلزم برنامه‌ای راهبردی بر مبنای فرهنگ انسان ساز و تعالی بخش دین مبین اسلام است که باید ضمن همکاری و هماهنگی اثر بخش با مسئولین محترم قضایی و اجرایی استان و جلب حمایت مادی و معنوی آنان به اجرا درآید .

مقتضی است نهایت مساعی و همت خود را در جهت سالم سازی هرچه بیشتر محیط زندان ها از طریق توسعه آموزش ها، حرفه آموزی، ارتقاء سطح بهداشت و سلامت، توام با پاس داشت ارزش های فرهنگی و دینی و نظارت برحسن اجرای قوانین، مقررات و آیین نامه اجرایی سازمان را به کار گرفته تا نسبت به تحقق سیاست های ابلاغی مصوب ریاست محترم قوه قضائیه مبتنی بر رهنمودهای مقام معظم رهبری«مدظله العالی» شاهد مدیریتی جهادی در این عرصه خدمتگزاری باشیم . »

همچنین رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور  از زحمات "علی حسنوند" در دوران سرپرستی این اداره‌ی کل تقدیر کرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار