معاون وزیر راه و شهرسازی:
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی کشور گفت:قرارگیری استان ایلام در مسیر ترانزیت در سطح ملی و بین المللی و مسیر میلیونی تردد زائران حسینی اهمیت ساخت این پروژه را دوچندان کرده است.
کد خبر: ۵۴۹۹۴۲
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۴ 09 January 2018

 

به گزارش تابناک ایلام ؛ محمدجعفر علیزاده در جریان بازدید از بیمارستان 361 تختخوابی شهر ایلام در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این بیمارستان در زمینی به مساحت 6 هکتار و زیر بنای 31 هزار متر مربع در 9 طبقه در حال اجرا است.


وی پیشرفت فیزیکی این طرح را 64 درصد اعلام کرد و افزود: 160 نفر نیروی مهندسی و کارگری هم اکنون در مراحل ساخت این بیمارستان مشغول بکار هستند.


معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به وضعیت تامین اعتبارات و مراحل پیشرفت پروژه تاکید کرد: امسال اعتباری معادل 250 میلیارد ریال برای تسریع در روند این پروژه اختصاص یافت که از این میزان تاکنون 130 میلیارد ریال تخصیص یافته است.


علیزاده یادآور شد: اعتبار خوبی نیز به تازگی از سوی مدیریت ارشد استان معادل 150 میلیارد ریال برای تسریع در روند اجرای این طرح اختصاص یافته است که در صورت پیگیری مسئولان استان، این اعتبار تخصیص می یابد.


وی افزود: این پروژه قطب بزرگ آموزشی، درمانی برای غرب کشور خواهد شد، ضمن اینکه قرارگیری استان ایلام در مسیر ترانزیت در سطح ملی و بین المللی و مسیر میلیونی تردد زائران حسینی اهمیت ساخت این پروژه را دوچندان کرده است.


معاون وزیر راه و شهرسازی جایگاه پد بالگرد و فضای مناسب برای احداث پارکینگ در این بیمارستان را ضروری دانست و گفت: بر اساس برنامه زمانبندی تلاش خواهیم کرد تا پایان سال 97 این پروژه را تکمیل و به بهره برداری برسانیم./م

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار