مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام گفت: ۳۴ طرح ورزشی نیمه تمام در استان ایلام وجود دارد
کد خبر: ۵۵۰۹۳۱
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰ 12 January 2018

 به گزارش تابناک ایلام؛بهروز حیدرزاده اظهار داشت: بیش از ۳۴ طرح نیمه تمام ورزشی در استان وجود دارد که با تکمیل آنها سرانه فضای ورزشی استان به بیش از یک متر می رسد.

وی افزود: در صورت تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی سرانه فضای ورزشی استان به استاندارد کشور می رسد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام گفت: این پروژه ها در صورت تامین اعتبار تا پایان سال ۹۷ به بهره برداری می رسند، بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان جهت تکمیل این پروژه ها نیاز است.

وی افزود: در سال جاری به رغم پیگیری های خوبی که در سطح استان و وزارتخانه صورت گرفت بخش عمده ای از این پروژه ها که سال های سال توقف داشتند مجددا احیا شد، کار ساخت آنها  را ادامه می دهیم و امیدواریم حدود ۱۰ پروژه از این طرح ها تا پایان سال بتوانیم به بهره برداری برسانیم.

مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام، استادیوم زمین فوتبال، سالن های چند منظوره، زمین فوتبال روستایی و سالن تیراندازی را از مهمترین این طرح ها دانست و گفت: ۵ پروژه را از محل وزارت نفت با پیگیری های انجام گرفته است.

وی افزود: از جمله پروژه سالن چند منظوره کارزان، زمین فوتبال استاندارد چمن مصنوعی هلیلان، سالن چند منظوره کارزان ، سالن چند منظوره شهرستان ملکشاهی، سالن ورزشی شهرستان دره شهر و شهرستان بدره است.

حیدرزاده تصریح کرد: هم اکنون سرانه فضای ورزشی استان ۸۵ سانتی متر است که در سال ۹۷ این سرانه به بیش از یک متر می رسد.

 

 

 

مهر

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار