رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام؛
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: براساس آمار پزشکی قانونی تصادفات فوتی در حوزه درون شهری در ۹ ماه اول سال جاری ۲۵ درصد کاهش داشته است.
کد خبر: ۵۵۱۷۵۳
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۹ 14 January 2018

 به گزارش تابناک ایلام؛سرهنگ محسن ناصری اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی پلیس راهنمایی و رانندگی استان و همچنین همکاری خوب مردم فهیم و قانونمند استان خصوصا رانندگان عزیز ، در ۹ ماهه سال جاری تصادفات فوتی درون شهری نسبت مشابه به سال قبل ۲۵ درصد کاهش داشته است.

وی افزود: همکاری و تعامل صمیمانه شهروندان با پلیس راهور در کاهش تصادفات نقش به سزایی دارد.

سرهنگ ناصری به عوامل کاهش وقوع تصادفات در سطح استان اشاره کرد و اگفت:کنترل و نظارت پلیس بر رفتار کاربران ترافیک،رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از سوی رانندگان ،انجام اقدامات فرهنگی توسط اداره آموزش و فرهنگ ترافیک این پلیس، اصلاح نقاط حادثه خیز در معابر درون شهری و بازدارندگی قانون جدید از جمله عوامل و دلایل کاهش تصادفات است.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای سال با اجرای طرح های جامع و انضباطی ترافیکی و همچنین برخورد با تخلفات حادثه سازو موتور سیکلت سواران متخلف در دستور کار پلیس بوده است گفت:فرهنگ سازی و آموزش همگانی برای کاهش تصادفات نیز بسیارتاثیر گذار است.

رئیس پلیس راهنمای و راندگی استان ایلام در پایان با تشکر از همکاری خوب رانندگان با مأموران پلیس راهور و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی آنها، ابراز امیدواری کرد و گفت: با تداوم اینگونه همکاری ها روز به روز شاهد کاهش تصادفات و تلفات در سطح استان باشیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار