رئیس اداره بیمه سلامت ملکشاهی با اشاره به اینکه بیش از 74درصد از جمعیت این شهرستان تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند، گفت: با اجرای طرح همگانی بیمه سلامت حدود 16 هزار و 739 نفر از مردم این شهرستان تحت پوشش این بیمه قرار گرفتند.
کد خبر: ۵۶۶۰۲۲
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰ 14 February 2018

 به گزارش تابناک ایلام؛رمضان فارغی افزود: این افراد در قالب چهار صندوق کارکنان دولت، روستائیان و سایر اقشار عضو بیمه سلامت هستند.

وی اجرای طرح بیمه سلامت از سوی دولت تدبیر و امید را تحولی بزرگ در حوزه سلامت عنوان کرد و گفت: توسعه نظام بیمه سلامت کشور یکی از مهم ترین فرامین مورد تاکید در سیاست های کلی مقام معظم رهبری، قانون برنامه پنجم توسعه کشور و از اهداف اصلی سازمان بیمه سلامت ایران است.

رئیس اداره بیمه سلامت ملکشاهی ادامه داد: بیشترین جمعیت تحت پوشش این شهرستان به صندوق بیمه روستائیان اختصاص دارد و اعضا این صندوق امکان استفاده از خدمات سلامت در قالب برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع را دارند.

فارغی افزود: یک دفتر پیشخوان طرف قرار داد امور مربوط به صدور، تمدید،تعویض،ابطال دفاتر را انجام می دهدو از برنامه های مهم این اداره در سال جاری توانمند سازی بیمه شدگان است که با انتخاب همیاران سلامت در سطح شهرستان در حال پیگیری و اجراست .

 

 

 

ایرنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار