مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) ایلام گفت: تمامی 21 هزار خانوار مددجوی زیر پوشش این نهاد در طول ماه مبارک رمضان امسال با اعتبارهای این نهاد و مشارکت افراد خیر و نیکوکار اطعام می شوند.
کد خبر: ۶۰۴۹۳۴
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰ 13 May 2018

 به گزارش تابناک ایلام؛ضیاء رضایی اظهار کرد: تمامی 21 هزار خانوار مددجوی زیر پوشش این نهاد در طول ماه مبارک رمضان امسال با اعتبارهای این نهاد و مشارکت افراد خیر و نیکوکار اطعام می شوند.

وی با بیان اینکه اهتمام این نهاد در اطعام مددجویان زیر پوشش در ماه مبارک رمضان امسال توزیع مواد غذایی بصورت خشک است، افزود: اطعام نیازمندان در ماه مبارک رمضان یکی از مهم ترین برنامه های این نهاد است که همه ساله در دستور کار جدی این اداره قرار دارد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) ایلام با اشاره به اینکه در طول سالهای گذشته اطعام مددجویان هم بصورت غذای گرم و هم توزیع مواد غذایی بوده، ادامه داد: امسال سعی می شود اطعام مددجویان بیشتر بصورت توزیع مواد غذایی خشک باشد.

رضایی اضافه کرد: اگرچه برخی افراد خیر نیت اطعام نیازمندان بصورت غذای گرم در طول ماه رمضان را داشته و این نهاد در این زمینه همکاری خواهد داشت ولی تاکید این نهاد به توزیع سبد مواد غذایی بصورت خشک است.

وی تاکید کرد: بخش زیادی از هزینه اطعام نیازمند در ماه میهمانی خدا را افراد نیکوکار تقبل می کنند.

وی همچنین از اجرای طرح مفتاح الجنه با هدف جلب کمک به نیازمندان در ماه رمضان امسال خبر داد و گفت: در اجرای این طرح از افراد خیر و نیکوکار و مسوولان استان برای بازدید از خانواده های مددجویان به منظور کمک به این افراد دعوت می شود.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) ایلام اظهار کرد: علاوه بر این در هفته کمک به نیازمندان که از نیمه ماه مبارک رمضان تا 21 ماه رمضان نامگذاری شده این نهاد آمادگی کامل برای جمع آوری کمک برای توزیع بین نیازمندان خواهد داشت.

رضایی یکی دیگر از برنامه های مهم این نهاد در ماه رمضان امسال همچون گذشته را طرح حامی یابی اعلام کرد و گفت: در این طرح امدادگران این نهاد در طول ماه مبارک بویژه لیالی قدر با استقرار در اماکن مقدس شناسنامه ایتام را در معرض دید عموم قرار داده تا آنها را مورد حمایت قرار دهند.

وی بیان کرد: همچنین این طرح به منظور مشارکت و جلب هرچه بیشتر خیرین در مرز مهران نیز اجرا تا زائران عتبات عالیات نیز در این طرح مشارکت کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) ایلام افزود: این نهاد همچنین در روز جهانی قدس و عید فطر پایگاه های کمک به نیازمندان و جمع آوری فطریه را در مناطق مختلف استان مستقر خواهد کرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار