کد خبر: ۶۰۵۵۴۵
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷ 14 May 2018
جراح معروف زیبایی به نام Franklin Rose در گفتگو با مجله ی (لایف اند استایل) پرده از راز عمل های جراحی زیبایی ملانیا ترامپ برداشته و می گوید جراحی های زیبایی او تدریجی و مستمر است و در طول چندین سال انجام شده است. فرانکلین می گوید ملانیا ترامپ به شکل دوره ای از...
 

راز لبخندهای خشک ملانیا ترامپ از زبان یک جراح زیبایی؛ ملانیا ترامپ قبل و بعد از عمل

راز لبخندهای خشک ملانیا ترامپ چیست؟اختصاصی «تابناک با تو»؛ اگر به عکس های ملانیا ترامپ پیش از عمل های جراحی زیبایی نگاه کنیم شاید نتوانیم او را بشناسیم. یک جراح معروف زیبایی به نام Franklin Rose در گفتگو با مجله ی (لایف اند استایل) پرده از راز عمل های جراحی زیبایی ملانیا ترامپ برداشته و می گوید جراحی های زیبایی او تدریجی و مستمر است و در طول چندین سال انجام شده است.

راز لبخندهای خشک ملانیا ترامپ چیست؟

فرانکلین می گوید ملانیا ترامپ به شکل دوره ای از تزریق بوتاکس برای صاف شدن و نرمی پیشانی استفاده می کند که سالانه ۲۰۰۰ دلار هزینه دارد. او همچنین به حجم دهی گونه های ملانیا با تزریق ماده اشاره کرد که بین ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار در هر سال هزینه دارد. او می گوید بانوی اول آمریکا تغییرات ساده و جزئی هم به بینی اش داده است.

راز لبخندهای خشک ملانیا ترامپ چیست؟

این جراح زیبایی درباره ی لبخندهای خشک ملانیا ترامپ هم توضیح داده و گفته که دلیل این موضوع بوتاکس لب بالایی ملانیا ترامپ است. همچنین او خطوط لب خود را با پرداخت ۱۲۰۰۰ دلار برداشته تا صاف و نرم نظر برسند؛ به همین دلیل نمی تواند راحت لبخند بزند و لبخندهایش خشک است.

راز لبخندهای سرد ملانیا ترامپ چیست؟

راز لبخندهای خشک ملانیا ترامپ چیست؟

 

 

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار