مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام ایلام گفت: تا کنون یک هزار و 805 تن گوشت قرمز و سفید(مرغ) با هدف تنظیم قیمت بازار استان توسط بخش خصوصی و دولتی توزیع شده است.
کد خبر: ۶۸۴۴۲۸
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۱ 27 November 2018

به گزارش تابناک ایلام ؛ مهدی پورسیابیدی  افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون یک هزار تن گوشت مرغ با نرخ مصوب هر کیلوگرم 67 هزار و 500 ریال توزیع شده است.

وی تاکید کرد: در این مدت، 635 تن گوشت گوساله منجمد با نرخ تعیین شده 285 هزار ریال و 40 تن گوشت گوسفندی در قطعات بسته بندی شده با ارزش 260 تا 400 هزار ریال بین مصرف کنندگان توزیع شده است.

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام ایلام یادآور شد: همچنین 130 تن گوشت گرم گوسفندی در سطح استان با قیمت مصوب هر کیلوگرم 375 هزار ریال توزیع شده است.

پورسیابیدی با بیان اینکه توزیع گوشت گرم بر خلاف گوشت منجمد به علت مشکلات و محدودیت های واردات محدود است، گفت: سهمیه استان ایلام در هر هفته یک محموله هشت تنی است.

وی با بیان اینکه توزیع گوشت قرمز و سفید کماکان ادامه دارد، افزود: تا زمانی که بازار استان کشش و متقاضی دریافت گوشت باشد مشکلی در زمینه تامین گوشت قرمز منجمد و مرغ وجود ندارد .

به گفته وی، تامین گوشت با شرکت پشتیبانی امور دام و توزیع و نظارت بر قیمت ها بر عهده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان است.

وی با بیان اینکه توزیع مرغ و گوشت قرمز در تعدیل قیمت های بازار فروش و مصرف نقش بسزایی دارد، بیان کرد: قیمت مناسب و پایین تر از نرخ قصابی ها موجب گرایش مردم استان ایلام به خرید این نوع گوشت شده است./م

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار