مدیرکل راه و شهرسازی ایلام ؛
مدیرکل راه و شهرسازی ایلام گفت : تقاطع غیر همسطح ورودی قدیم شهر سرابله جزء مصوبات سفر استاندار به شهرستان چرداول بود که عملیات اجرایی آن توسط اداره کل راه و شهرسازی استان به زودی آغاز می شود.
کد خبر: ۶۸۶۲۵۳
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۹ 02 December 2018

به گزارش تابناک ایلام ؛علی اصغر کاظمی اظهار داشت: با توجه به احداث بزرگراه ایلام - سرابله - حمیل، محور قدیم ورودی شهر سرابله به جهت ایمنی تردد یک طرفه شده و اهالی این شهر و روستاهای اطراف آن برای مسیر برگشت به ناچار از تقاطع جدید سرابله تردد می کنند.

وی افزود: این امر سبب طولانی شدن مسافت برای شهروندان این منطقه شده است، لذا ضروری بود تا با احداث تقاطع غیر هم سطح در این محور، مشکل شهروندان سرابله و روستاهای حومه آن برطرف گردد.

مدیرکل راه و شهرسازی ایلام تاکید کرد: این طرح جزء مصوبات سفر استاندار به شهرستان چرداول بود که عملیات اجرایی آن توسط اداره کل راه و شهرسازی استان به زودی آغاز می شود.

کاظمی تاکید کرد: مناقصه احداث این تقاطع انجام شده و برای اجرای این طرح اعتباری افزون بر 70 میلیارد ریال هزینه خواهد شد.

وی، دسترسی نزدیک به شهر، روستاهای اطراف و بیمارستان سرابله، ایمنی تردد، کاهش مصرف سوخت و استهلاک وسایل نقلیه را از جمله مزایای اجرای این طرح عنوان کرد.

کاظمی همچنین از آغاز عملیات اجرایی چهار خطه کردن مسیر قدیم سرابله به بزرگراه ایلام - حمیل خبر داد و افزود: عملیات این پروژه به طول سه کیلومتر به زودی اجرایی می شود./م

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار