مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام گفت: تاکنون 221 میلیارد ریال اعتبار برای ساخت ورزشگاه 15 هزار نفری عدالت ایلام با 92 درصد پیشرفت فیزیکی هزینه شده است.
کد خبر: ۶۸۶۳۰۸
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۸ 02 December 2018

به گزارش تابناک ایلام ؛ بهروز حیدرزاده  اظهار داشت: امسال نیز برای تکمیل این پروژه 12 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است.

وی افزود: تکمیل مجموعه ورزشی عدالت ایلام به 70 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد که امسال با اختصاص 12 میلیارد ریال، 58 میلیارد ریال دیگر برای تکمیل و بهره برداری کامل آن مورد نیاز است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام یادآور شد: مجموعه ورزشی الغدیر که شامل چندین پروژه است کار آن رو به پایان است و تنها محوطه سازی، حصارکشی و فضای سبز بیرون از مجموعه باقی مانده و با تزریق اعتبار این پروژه تا تیرماه سال 98 که بعنوان سال مالی محاسبه می شود به بهره برداری کامل می رسد.

حیدرزاده تاکید کرد: کارهای اساسی این مجموعه به پایان رسیده و اکنون در حال استفاده از آن هستیم، به رغم اینکه هنوز به صورت رسمی ورزشگاه را تحویل نگرفتیم و در اختیار شرکت توسعه تهران است اما برای مسابقه های لیگ کشوری و همچنین برخی تمرینات و مسابقات دو و میدانی از این ورزشگاه استفاده می شود.

حیدرزاده در خصوص جاده تندرستی ایلام نیز گفت: جاده تندرستی در اطراف مجموعه الغدیر طراحی شده و بزودی به مناقصه گذاشته می شود و 10 میلیارد ریال اعتبار نیز به آن اختصاص یافته است./م

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار