امام جمعه آبدانان و فرماندار این شهرستان با تاکید بر ضرورت اطلاع رسانی دستاوردها و تشریح خدمت های نظام اسلامی به عنوان وظیفه ای ملی، مدیران را به بیان و انتشار این دستاوردهای در حوزه مسئولیت خود فرا خواندند.
کد خبر: ۷۰۰۶۸۵
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۷ 07 January 2019

به گزارش ابناک ایلام ؛ حجت الاسلام حسین حاجیلری امام جمعه ابدانان روز دوشنبه در نشست شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: بیان برکات پاینده و تبیین ابعاد خدمات فرهنگی، اجتماعی،اقتصادی وعمرانی انقلاب اسلامی یک وطیفه همگانی و به منزله تجدید پیمان و ابراز وفاداری به اهداف و آرمان های مقدس حضرت امام خمینی (ره) است.

وی افزود: قشرهای مختلف مردم و مسئولان ادارات ونهادهای دولتی باید آیین های دهه فجر امسال را که مصادف با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران است در اوج شکوه و طراوت در سطح شهر و روستاهای این شهرستان برگزار کنند.

رییس ستاد برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آبدانان از تشکیل ستاد مرکزی و17کمیته فرعی هماهنگی ایین های این مناسبت در این شهرستان خبر داد.

وی برگزاری 40 جشن انقلاب در مراکز شهری و روستایی، تجلیل از 40 نفر پیشکسوت انقلاب، اجرای سرود 1397نفری، برپایی 40 محفل قرانی و فرهنگی و اهدای 40 جایزه به چهل نفر از متولدین دهه فجر انقلاب اسلامی را از جمله برنامه های دهه فجر سال 97 در شهرستان آبدانان عنوان کرد.

فرماندار آبدانان نیز در این نشست گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، همه ادارات عملکرد اجرایی چهل ساله انقلاب را در حوزه مربوطه جمع اوری ،تدوین و منتشر کنند.

سیروس مرادحاصلی افزود: خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به مناطق محروم و روستاهای دور افتاده درطول تاریخ ایران بزرگ بی سابقه است .

وی بهره برداری از 34طرح عمرانی و اقتصادی را از جمله برنامه های دهه فجر در شهرستان ابدانان ذکر کرد./م

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار