«امیلیانو سالا» بازیکن تیم فوتبال نانت به عنوان گرانترین بازیکن تاریخ باشگاه کادریف سیتی به این تیم منتقل شد اما قبل از اینکه اولین بازی خود را برای این تیم انجام دهد چشم از جهان فرو بست.
کد خبر: ۷۱۲۹۷۵
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۰ 08 February 2019
 

مهاجم ۲۹ ساله آرژانتینی که از تیم نانت به کاردیف سیتی منتقل شده بود، هفته گذشته در راه سفر به انگیس با جت شخصی اش سقوط کرد و درگذشت.

به گزارش مهر، «امیلیانو سالا» بازیکن تیم فوتبال نانت به عنوان گرانترین بازیکن تاریخ باشگاه کادریف سیتی به این تیم منتقل شد اما قبل از اینکه اولین بازی خود را برای این تیم انجام دهد چشم از جهان فرو بست.

در حالی که هواپیمای این بازیکن از نانت فرانسه راهی انگلیس بود تا سالا را به نخستین تمرین تیم کاردیف برساند، بر روی کانال کانش دچار سانحه شد و دیگر کسی خبری از آن نداشت.

جستجوی چند تیم حرفه ای هم ثمری نداشت تا اینکه بالاخره با کمک هایی که چند فوتبالیست داشتند تحقیقات ادامه پیدا کرد و در نهایت لاشه هواپیما در اعماق آب پیدا شد. در تصاویر اولیه جسدی در هواپیما دیده شد که اطمینان نداشتند جسد سالا باشد.

عصر پنجشنبه اما تایید شد که جسد پیدا شده متعلق به امیلیانو سالا بازیکن تیم کاردیف است. سالا که یکی از بهترین گلزنان تیم نانت فرانسه بود هیچ انتظار داشت با درخششی که این فصل داشته است به تیم ملی فوتبال آرژانتین دعوت شود اما آرزویش را به گور برد./ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار