مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام:
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه و امامزادگان شاخص استان ایلام در ایام نوروز برگزار می‌شود.
کد خبر: ۷۲۲۴۷۵
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱ 06 March 2019

به گزارش تابناک ایلام؛ حجت الاسلام مرتضی عزیزی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام گفت: در راستای میزبانی از مسافران نوروزی در امامزادگان استان و براساس هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام شده طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه و امامزادگان شاخص استان ایلام در ایام نوروز برگزار می‌شود.

وی بیان کرد:‌ این طرح از رو 28 اسفندماه امسال آغاز شده و تا روز 14 فروردین‌ماه سال آینده در بقاع متبرکه و امامزادگان استان برگزار خواهد شد که تلاش و جدیت بر این است تا بتوانیم با هدفگذاری‌های انجام شده بتوانیم شاهد برگزاری مطلوب و مناسب اجرای این طرح در استان باشیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام با اشاره به برنامه‌های در نظر گرفته شده برای اجرا در قالب این طرح گفت: برنامه‌های متنوع فرهنگی از قبیل اجرای مراسم لحظه تحویل سال نو، اجرای خیمه معرفت با حضور مبلغان اعزامی از قم در بقاع شاخص استان و برخی برنامه‌های دیگر برای افراد حاضر در امامزدگان شاخص استان برگزار می‌شود.

عزیزی افزود: این اداره کل با تمام توان و منابع انسانی و با بهره‌گیری از تمام ظرفیت بقاع متبرکه آماده پذیرایی از زائران و میهمانان در ایام تعطیل است و در این زمینه هدفگذاری‌های لازم و اساسی انجام شده است که انتظار می‌رود بتوانیم همچون سال‌های گذشته شاهد اجرای مناطب و مطلوب این طرح در استان باشیم.

 مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام تصریح کرد: این طرح که در راستای خدمات‌رسانی به زائران و میهمانان نوروزی در نظر گرفته شده است در سال‌های گذشته توانسته با اقدامات مناسب زمینه برای جلب رضایت حاضران در بقاع متبرکه و امامزادگان شاخص استان را فراهم آورد./ح

اخبار امروز ایلام

ایلام بیدار

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار