مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی ایلام گفت: سیلاب هفته گذشته 20 میلیارد ریال خسارت به زیرساخت ها و بخش هایی از تاسیسات زیربنایی شهرک ها و نواحی صنعتی شامل خطوط انتقال آب، پل و کانال های هدایت سیلاب، آسفالت، فضای سبز و دیوارهای محوطه واحدهای تولیدی استان وارد کرد.
کد خبر: ۷۳۳۴۴۸
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۴ 10 April 2019

به گزارش تابناک ایلام ؛ مرتضی دارایی اظهار داشت: بیشترین آسیب را شهرک های صنعتی دهلران، آبدانان، دره شهر و ناحیه صنعتی شباب متحمل شدند.

وی افزود: با امداد رسانی و کمک به واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در این شهرک ها و نواحی نسبت به رفع آبگرفتگی و جلوگیری از خسارت به بخش های مختلف واحدها و شهرک های صنعتی اقدام های لازم توسط کارکنان این شرکت و پرسنل واحدهای صنعتی و تولیدی انجام شد.

دارایی با اشاره به آماده باش کلیه کارکنان این شرکت در روزهای سیلاب، ادامه داد: جهت دهی کانال سیلاب ها و لایه روبی، تشکیل کمیته پیشگیری بحران، اطلاع رسانی در چندین نوبت به واحدهای تولیدی و صنعتی، حضور مدیران شرکت در شهرک ها و نواحی صنعتی استان در روز های سیلاب از مهم ترین اقدامات برای پیشگیری از آسیب ها و زیان های بیشتر بوده است.

وی تاکید کرد: با بررسی و جمع بندی گزارش خسارت و ارائه به ستاد بحران مستقر در استانداری ایلام، نسبت به جبران و تامین اعتبار مورد نیاز شهرک ها و نواحی صنعتی، به منظور بازسازی زیان ها و آسیب های وارده اقدام می شود.

535 واحد صنعتی دارای پروانه بهره برداری با سرمایه گذاری حدود 265 میلیارد ریال و ظرفیت اشتغال 9 هزار و 171 نفر در استان ایلام وجود دارد./م

ایرنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار