رئیس پلیس راه استان ایلام از تدوین طرح جامع ترافیکی نیروی انتظامی به صورت عام و پلیس راه به صورت تخصصی خبر داد و 5 انتظار پلیس را از مسئولان برای اربعین امسال اعلام کرد.
کد خبر: ۷۵۱۵۰۹
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵ 05 June 2019

به گزارش تابناک ایلام، سرهنگ رضا همتی‌زاده با اشاره به تدوین طرح جامع ترافیک نیروی انتظامی اظهار کرد: در این طرح اقداماتی که قبل از ماموریت بزرگ اربعین حسینی(ع) نیاز است که انجام شود، اندیشیده شده است .

وی افزود: نقاط آسیب‌پذیر، اعم از نقاط دارای گره های ترافیکی ،نقاط پر تصادف و مستعد حادثه، روزهای هدف و پر ترافیک با توجه به تجربیات سال‌های گذشته، شناسایی و برای آن برنامه‌ریزی انجام شده است .

رئیس پلیس راه استان ایلام به تشکیل کمیته های مختلف در راستای نظم بخشی به ترافیک ایام اربعین حسینی(ع) اشاره کرد و گفت:این کمیته ها، شامل کمیته سلامت، مدیریت ایمنی، توسعه رفتار و فرهنگ سازی ، توسعه ایمنی پس از حادثه و کمیته نظارت است .

وی افزود: بهسازی زیرساخت‌ها از جمله مسیر کمربندی غربی مهران ، پایانه مسافربری برکت تعریض مسیر کمربندی جنوبی منتهی به پایانه برکت ، جداسازی و مصون سازی مسیر خروجی مهران تا پایانه مرزی و ایمن سازی مسیر جایگزین ایلام- ملکشاهی - مهران و محور فرعی ماربره از انتظارات پلیس راه استان ایلام از مسئولان استانی، برای مدیریت ترافیک در ایام اربعین حسینی(ع) است .

همتی‌زاده در پایان گفت: از طرف فرمانده انتظامی استان ایلام کارگروهی در خصوص رفع نواقص و مشکلات اربعین سال گذشته تشکیل شده تا زائران اربعین حسینی (ع) در سال ۹۸ بر اساس جمعیت پیش بینی شده بتوانند با سهولت در محورهای مواصلاتی استان تردد کنند/ع

 

 

ایسنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار