- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام گفت: طرح تشدید برخورد با کامیون ها و یدک های پارک شده در حاشیه معابر درونشهری ایلام اجرا می شود.
کد خبر: ۷۶۱۰۶۴
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵ 09 July 2019

 به گزارش تابناک ایلام؛سرهنگ ابوالفضل کهزادی اظهار داشت: با توجه به نارضایتی بسیاری از شهروندان از پارک شبانه خودروهای سنگین در حاشیه خیابان ها، پلیس راهور ایلام طرح تشدید برخورد با این قبیل وسایل نقلیه سنگین را بصورت ویژه در دستور کار قرار داد.

وی افزود: خودروهای سنگین به علت ابعاد زیاد در هنگام توقف سهم قابل توجهی از فضای مفید و قابل تردد معابرشهری را اشغال می کند، که همین مسئله بالقوه خطر تصادف را افزایش می دهد.

وی ادامه داد: علاوه بر احتمال افزایش سوانح ترافیکی به جهت اینکه اکثر وسایل نقلیه سنگین حامل محموله های خطرناک، از قبیل مواد سوختی و انواع گاز ها هستند، نه تنها از لحاظ ترافیکی بلکه ازنظر مسائل زیست محیطی و آلودگی صوتی نیز مشکل زا بوده و درصورت احتمال انفجار خطری جدی برای ساکنان محسوب می شوند.

سرهنگ کهزادی افزود: پارکینگ در نظرگرفته شده دربلوار خیلج فارس نتوانست انتظارات کامیون داران را برآورد کند و مشکلات فراوانی داشت، به همین دلیل متولیان امر ترافیک بایستی در رابطه با حل این مشکل، چاره اندیشی کنند.

رئیس پلیس راهوراستان در پایان تاکید کرد: ریشه کردن این پدیده مزاحم ترافیک نیازمند ساماندهی اصولی و پیش بینی پارکینگ مناسب با همه امکانات و تسهیلات در اطراف شهر ایلام است که تحقق این امر منوط به ورود و مشارکت همه دستگاه های متولی ترافیک است./ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار