مدیرکل راه و شهرسازی ایلام؛
مدیرکل راه و شهرسازی ایلام گفت: حفاری تونل دوم راه کربلا به طول ۷۴۰ متر به پایان رسیده و جهت تردد اضطراری در ایام اربعین استفاده خواهد شد و بعد اربعین عملیات طاق بتونی و روشنایی و ... این تونل آغاز خواهد شد.
کد خبر: ۷۷۴۲۰۱
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰ 24 August 2019

 به گزارش تابناک ایلام؛علی اصغر کاظمی اظهار داشت: خوشبختانه روند اجرای زیرساخت های اربعین در استان از سرعت خوبی برخوردار شده است.

وی افزود: در تلاش هستیم با تزریق اعتبارات بسیاری از پروژه های زیرساختی تا اربعین امسال در استان تکمیل و مورد استفاده قرار گیرد.

وی تصریح کرد: خوشبختانه  هدف های مورد نظر در بخش راهسازی محور ۱۰۲ کیلومتری ایلام – مهران در حال تحقق است و در این بخش راه و شهرسازی و پیمانکاران مربوطه به خوبی انجام وظیفه کرده اند.

کاظمی بیان داشت: زیرگذر ارغوان در جهت ایمنی تردد و رفع گره ترافیکی در حال احداث است و تا اربعین امسال به بهره برداری می رسد.

مدیرکل راه و شهرسازی ایلام تصریح کرد: حفاری تونل دوم راه کربلا به طول ۷۴۰ متر به پایان رسیده و جهت تردد اضطراری در ایام اربعین استفاده خواهد شد و بعد اربعین عملیات طاق بتونی و روشنایی و ... این تونل آغاز خواهد شد.

وی گفت: حفاری تونل ۸۴۰ متری  کیلومتر ۵ که اخیراً آغاز شده به خوبی در جریان است و تاکنون ۲۲۰ متر آن حفاری شده است و قسمت های باقیمانده محور در حال چهار بانده شدن است و عملیات رو سازی و آسفالت در این قسمت‌ها در حال انجام است و نصب جدا کننده بتونی نیز در قسمت‌هایی از مسیر آغاز شده است.

وی افزود:در مجموع اهداف مورد نظر برای اربعین امسال در حوزه راه سازی محور ایلام مهران در حال تحقق است و منطقه کنجانچم نیز تاکید شده تا همزمان با احداث پل بزرگ محور جهت تردد اضطراری رمپ موقت ایجاد شود تا گره ترافیکی در این قسمت نداشته باشیم.

 

 

 

 

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار