رئیس پلیس راهور ایلام:
رئیس پلیس راهور ایلام گفت: طبق بررسی های انجام شده ایلام در زمینه کاهش حوادث ترافیکی جزو استان های برتر کشور است.
کد خبر: ۷۸۰۷۱۵
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰ 17 September 2019

به گزارش تابناک ایلام؛ سرهنگ سرهنگ ابوالفضل کوهزادی اظهار داشت: ترافیک یک مقوله اجتماعی است بنابراین برای حل مشکلات ترافیکی باید همه گروهای تاثیرگذار و مرجع از جمله علما و روحانیون وارد عمل شوند.

وی بابیان اینکه افزایش تخلفات رانندگی به نوعی باعث اضرار به غیر و سبب تضییع حقوق دیگران می شود، افزود: روحانیون به عنوان یکی از اقشار تاثیرگذار فرهنگی می توانند در تقلیل ناهنجاری ترافیکی و مهار تصادفات به پلیس کمک کنند.

سرهنگ کوهزادی در ادامه خاطرنشان کرد: به رغم اینکه پلیس راهوراستان ایلام درزمینه کاهش حوادث ترافیکی جزو استان های برتردر کشور است، اما با این حال برنامه های آموزشی هدفمندی برای ارتقاء فرهنگ ترافیک با سایردستگاه های همسو در دستور کار دارد.

رئیس پلیس راهور استان با اشاره به اینکه روحانیون به واسطه مقبولیت و محبوبیت اجتماعی و نفوذ کلام در بین مردم از گروه های تاثیرگذار و فرهنگ ساز هستند بیان کرد: طلاب و روحانیون بایددر نهادینه سازی قوانین با پلیس همکاری کنند.

وی آموزش همگانی قواعد و اصول  ترافیکی را به عنوان یک پروسه همیشگی و فرایند مسمتر  دانست و افزود: پلیس راهنمایی  ورانندگی استان ایلام با خلق طرح های ابتکاری و نو درزمینه فرهنگسازی و استفاده از پتانسیل عمومی ، اقدامات شایسته و قابل توجهی انجام داده است.

این مقام مسئول درپایان توضیح داد: طرح   بانوریار پلیس و  طلاب یاران فرهنگ ترافیک دو مورد از طرح های آموزشی فرهنگی است که باهدف بسط و توسعه انضباط ترافیکی  و فعال سازی ظرفیت های مردمی در استان ایلام آغاز و گستره کشوری پیدا کرد./ح

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار