رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از آمادگی دانشگاه علوم پزشکی ایلام برای خدمات دهی به زائران اربعین حسینی خبر داد.
کد خبر: ۷۸۱۴۵۰
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۸ 19 September 2019

به گزارش تابناک ایلام؛ محمد کریمیان روز پنج شنبه در بازدید از مرز مهران اظهار داشت: اربعین حسینی نمایشی عظیم از اقتدار جهان اسلام و مذهب تشیع است. 

وی تصریح کرد: امسال دانشگاه علوم پزشکی ایلام در ایام تردد زائران اربعین حسینی با تمامی امکانات و تجهبزات به زائران در حوزه سلامت خدمت رسانی خواهد کرد.

  کریمیان بیان داشت: دانشگاه علوم پزشکی ایلام همچون سالهای اخیر تمام تلاش خود را در جهت ارائه خدمات مناسب و در خور شان و منزلت زائران اربعین حسینی به کار خواهد گرفت. 

وی گفت: اقدامات و فعالیتهای ارزنده‌ای در سطح استان در حوزه بهداشت و درمان توسط دانشگاه علوم پزشکی با حمایت مسئولان وزارت بهداشت و مسئولان ارشد استانی در جهت آمادگی برای ارائه خدمات مطلوب به زائران اربعین حسینی و تسهیل در خدمات دهی انجام شده است. 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام عمچنین در دیدار با فرماندار شهرستان مهران ضمن تقدیر از توجه ویژه وی به حوزه بهداشت و درمان گفت: شهرستان مهران سرزمینی مقدس و دروازه ورود به عتبات عالیات است.  وی گفت: این شهرستان به عنوان نماینده استان ایلام و کشورمان در میزبانی از زائران اربعین حسینی؛ جایگاهی ویژه نزد مردم شریف ایران اسلامی دارد.

رسالت و وظیفه مشترک همه ما خدمت شایسته و رضایت بخش به زائران اربعین حسینی است.  وی افزود: ما در دانشگاه تمام امکانات و ظرفیت‌های موجود را در کنار سایر دستگاه‌ها و ارگان‌ها برای خدمت زائران به کار خواهیم گرفت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار