رئیس پلیس آگاهی ایلام:
رئیس پلیس آگاهی ایلام با بیان اینکه گشت‌های پلاک خوان پلیس آگاهی به صورت شبانه روزی در حال فعالیت هستند،گفت:مردم مراقب اموال خود باشند.
کد خبر: ۷۸۵۳۰۴
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۹ 05 October 2019

به گزارش تابناک ایلام؛  سرهنگ علی مهری اظهار داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی در حوزه پیشگیری و مقابله با سرقت به صورت آشکار و پنهان ، ۲۴ ساعته مشغول انجام وظیفه هستند.

 این مقام انتظامی با اشاره به اینکه کنترل وسایل نقلیه در دستور کار پلیس است، افزود: با استفاده از عوامل گشتی پلیس آگاهی و خودروهای مجهز به پلاک خوان، کنترل وسایل نقلیه انجام خواهد شد.

 وی خاطر نشان کرد: کنترل سارقان سابقه‌دار، برخورد با موتورسیکلت سواران فاقد پلاک و مدارک قانونی، در این ایام با جدیت ادامه خواهد داشت.

 سرهنگ مهری با بیان اینکه آموزش  پارکینگ داران و نظارت بر عملکرد آنان در خصوص نگهداری و ترخیص خودرو توسط پلیس آگاهی در حال انجام است، از زائران خواست ،وسیله نقلیه خود را در پارکینگ هایی که صلاحیت آنها تایید شده است پارک کنند.

 رئیس پلیس آگاهی استان به زائران توصیه کرد ،که وسایل نقلیه خود را در کوچه و خیابان های شهر مهران رها نکرده و اموال خود را در محلی نگهداری کنند که مورد تعرض افراد سودجو قرار نگیرد، همچنین مراقب افراد کلاهبردار که سعی در جلب اعتماد زائران با هدف سرقت اموال آنان را دارند باشند./ح

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار