انتظار می رود با پیگیری وپای کار بودن مدیران صداوسیمای مرکز استان ومدیرعامل شرکت زیر ساخت با رفع مشکل پدیدار شده و جایگزینی شبکه فیبر نوری باشیوه پیشین (پخش ماهواره ای ) شاهد پخش مسابقات فوتبال لیگهای خارجی در استان باشیم ،لیگهایی که در بین شهرها وروستاهای مختلف از طرفداران زیادی برخوردارند.
کد خبر: ۷۸۵۵۶۱
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۱ 05 October 2019

تابناک ایلام ::این روزها بدلیل مشکل فنی پدیدار شده در پخش تلویزنونی مسابقات فوتبال تیمهای خارجی از شبکه های سوم وورزش سیمای جمهوری اسلامی در نقاطی از استان ،انتقاداتی را دربین دوستداران وطرفداران این تیمها بر انگیخته است .

برخی از این هواداران در تماس با این رسانه به مشکل عدم پخش این مسابقات در پاره ای از شهرستان های استان ابراز گلایه داشته و پیگیری رفع این مشکل از سوی مسئولین صدا وسیمای مرکز استان خواستار شدند ،غافل از اینکه این مشکل فراگیر بوده وبخش عمده ای از کشور را شامل شده است.

مدیرکل صدا وسیمای مرکز ایلام در گفتگو با تابناک ایلام با تایید بروز مشکل پخش تلویزیونی مسابقات فوتبال در مناطقی ازاستان اظهار کرد : این مشکل براثر قطع پخش ماهواره ای مسابقات بوده وتنها شامل استان ایلام نمی شود .

محمد بازوند گفت : بسیاری از مناطق کشور وبه تبع آن مناطقی از استان ایلام بر اثر عدم تامین اتصال زمینی از پخش مسابقات فوتبال تیم های خارجی محروم هستند این درحالبست با تلاش های صورت گرفته این مشکل در مرکز استان ،شهرستان ایوان وبخش چوار مرتفع شده و درحال حاضر امکان دریافت در این مناطق وجود دارد.

بازوند ادامه داد : در صورت تامین زیر ساخت از سوی سازمان زیر ساخت وهمکاری آنان جهت اتصال ایستگاههای زمینی به شبکه فیبر نوری، ظرف روزهای آتی امکان پخش مسابقات فوتبال در دیگر مناطق استان فراهم خواهد شد.

مدیرکل ارتباطات زیر ساخت زیر  استان نیز در خصوص امکان اتصال ایستگاهها به شبکه فیبر نوری گفت : از چند روز پیش این مشکل  و  برآورد نیازمندیهای این حوزه ،به مدیران ارشد شرکت زیر ساخت کشور منعکس شده ودر صورت تامین اعتبار به زودی کار اتصال استگاهها به شبکه فیبر نوری آغاز خواهد شد.

رضاحسن بیگی ادامه داد : متاسفانه در برخی ایستگاههای زمینی ،باطری ها وتجهیزات به سرقت رفته وهمین موضوع امکان خدمات دهی را مخدوش نموده است ،برهمین اساس مشکل عدم دریافت مسابقات لیگهای خارجی در مناطقی همچون هلیلان ،چرداول وشهرستانهای جنوبی استان وجود دارد .

حسن بیگی افزود: بزودی کار رفع نواقص ،تامین تجهیزات واتصال این مناطق به شبکه فیبر نوری آغاز ومشکل پخش تلویزیونی مسابقات فوتبال مرتفع خواهد شد.

بنابراین انتظار می رود با پیگیری وپای کار بودن مدیران صداوسیمای مرکز استان ومدیرعامل شرکت زیر ساخت با رفع مشکل پدیدار شده و جایگزینی شبکه فیبر نوری باشیوه پیشین (پخش ماهواره ای ) شاهد پخش مسابقات فوتبال لیگهای خارجی در استان باشیم ،لیگهایی که در بین شهرها وروستاهای مختلف از طرفداران زیادی برخوردارند.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
سورنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
اقا خواهشا توجه کنید شهرستان اسلام اباد غرب نیز فوتبال پخش نمیکنه علاقمون فقط فوتبال بود که اونم قطع شده خواهشا در پی رفع مشکل صدای مارم برسونین شاید حل شه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار