فرمانده نیروی انتظامی؛
فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه یک میلیون و ۷۰۰ هزار گذرنامه و برگ تردد موقت توسط نیروی انتظامی صادر شده است، گفت : اداره گذرنامه آمادگی کامل برای ارائه خدمت به زوار اربعین حسینی را دارد .
کد خبر: ۷۸۶۸۴۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷ 09 October 2019

 به گزارش تابناک ایلام؛سردار حسین اشتری صبح چهارشنبه در پایانه مرزی مهران اظهار داشت: خوشبختانه همه اقدامات و آمادگی لازم در مرزها انجام شده  که زیرساخت ها در پایانه مرزی مهران برای تردد زوار اربعین به خوبی فراهم شده است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۵۳ درصد زوار اربعین از مرز مهران تردد کرده اند، افزود: نیروی انتظامی از مبدا حرکت زوار تا پایانه های مرزی در خدمت زائران اربعین است.

سردار اشتری تصریح کرد: پیش بینی ها حکایت از افزایش چهار برابر تردد زوار در اربعین امسال دارد و تردد در مسیر های منتهی به مرز های چهارگانه کشور روان و در جریان  است .

و با اشاره به اینکه یک میلیون و ۷۰۰ هزار گذرنامه و برگ تردد موقت توسط نیروی انتظامی صادر شده است، افزود: خوشبختانه همه اقدامات و آمادگی لازم در مرزها انجام شده است.

فرمانده نیروی انتظامی بیان داشت:  به رانندگان  توصیه می شود که حتما در مسیرها استراحت کافی در موکب ها داشته  و با هشدار های پلیس  توجه  کنند .

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار