رئیس پدافند غیرعامل و مدیریت بحران پالایشگاه گاز ایلام؛
رئيس پدافند غیر عامل و مديريت بحران شرکت پالایش گاز ایلام از برگزاری مانور سطح 3 مدیریت شرایط اضطراری با همکاری دستگاههای معین و امدادرسان برون سازمانی در پالایشگاه گاز ایلام خبر داد و گفت: این مانور با همکاری 10 دستگاه اجرایی استان در پالایشگاه گاز ایلام به منظور سنجش، ارزیابی و ارتقای سطح توان تیم های پاسخ به شرایط اضطراری برگزار شد.
کد خبر: ۷۹۷۱۲۹
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۲ 13 November 2019

به گزارش تابناک ایلام ؛ علی کمندی هدف از برگزاری این مانور را افزایش سطح هماهنگی و همکاری واحدهای درون سازمانی و دستگاههای اجرایی استان برای پیشگیری از حوادث عنوان کرد و افزود: ارتقاء سطح آمادگی مواجهه با حوادث توسط نیروهای امداد و نجات و فوريت هاي پزشکی از جمله آتش نشانی، ایمنی و بهداری مورد ارزیابی قرار گرفت.

وی اظهار داشت: افزایش همکاری ها و هماهنگی ها و نحوه واكنش اعضای کمیته مديريت شرايط اضطراری در حوادث و بکارگیری دستورالعمل های اجرایی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل در تصمیم گیری های لازم، از جمله اهداف برگزاری این مانور بوده است.

وی هماهنگی و همکاری بیشتر با شرکت‌های بالا دستی و پائین دستی این پالایشگاه را از دیگر نتایج برگزاری این مانور عنوان کرد و ادامه داد: استفاده از امکانات برون سازمان برای مواجهه با حوادث و ایجاد هماهنگی برای به اشتراک گذاری امکانات و تجهیزات دستگاه‌های اجرایی از دیگر اهداف برگزاری این مانور بوده است.

مهندس کمندی تصریح کرد: از دیگر نتایج چنین مانورهایی، مشخص شدن کمبودها، تجهیزات و امکانات مورد لزوم برای مواجهه با حوادث در بحرانهای مختلف است.

رئیس پدافند غیر عامل و مديريت بحران شرکت پالایش گاز ایلام ابراز امیدواری کرد با انجام این قبیل مانورها، اهداف کلان مدیریت بحران و پدافند غیر عامل که همانا سرعت، دقت، مشارکت و همکاری و هماهنگی به موقع است، محقق شود.

مهندس کمندی افزود: این مانور با همکاری و هماهنگي مديريت هماهنگي و نظارت بر توليد و امور HSE شركت ملي گاز ايران، اداره كل مديريت بحران استانداري ايلام، اداره كل پدافند غير عامل استانداري ايلام، اعضا كار گرو آب و انرژي شوراي پدافند استان شامل پتروشیمی ایلام، شركت گاز استان ايلام، شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام،آب و فاضلاب شهری و روستایی استان، شرکت توزیع برق استان، شرکت انتقال برق منطقه ای برق غرب و دانشگاه علوم پزشکی استان با محوریت پالایشگاه گاز ايلام به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل برگزار شد./م

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار