استاندار ایلام؛
استاندار ایلام گفت: با تاکید بر این مهم که مدیران در راه خدمت به مردم شجاع باشند، تاکید کرد: کار مردم را قانونی انجام دهید و از کسی هم واهمه نداشته باشید.
کد خبر: ۸۰۱۷۹۸
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۳ 01 December 2019

 به گزارش تابناک ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی ادامه داد: همه ما خدمتگذار مردم هستیم و کسی توان خدمتگذاری ندارد می تواند، کنار برود.

وی ضمن هشدار به مدیرانی که از انجام کارهای قانونی تمرد می کنند، افزود: در همه حال از مدیران دفاع کرده ام اما تا زمانی این رویکرد ادامه دارد که آنها جایی برای دفاع باقی بگذارند!

استاندار ایلام در ادامه ضمن انتقاد از مدیران ضعیفی که جرات اجرایی کردن قانون در راه خدمت به مردم را ندارند، گفت: مدیر اگر سالم باشد و به قانون اشراف داشته باشد نبایست در اجرایی کردن دستورالعمل ها دست به عصا راه برود اما اگر ناتوان باشد و ریگی به کفش داشته باشد، سایه تهدید را بر سر خود می‌بیند و برای اجرای هر کار قانونی بایست مدام از این و آن کسب تکلیف کند.

سلیمانی دشتکی با اشاره به این مهم که وقتی بخشنامه ای از صدر تا ذیل برای همه دستگاه‌ها ابلاغ می شود، اضافه کرد: مادامی که دستگاه های اجرایی مشابه این دستورالعمل را اجرایی کرده اند، دیگر نیازی به کسب تکلیف از نهادها و ارگان های خاص نیست.

وی در پایان گفت: مدیران باید قدر خود را بدانند و در انجام امورات استقلال خود را حفظ کنند./ع

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
جواد
|
-
|
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
آقای استاندار محترم ضعیف ترین مدیران در زمان شما منصوب شده اند گواه این مطلب خروجی کاری آنها از زبان مردم و همکاران تحت مجموعه شان می باشد. برخی از این مدیران شجاعت این را ندارند پست های خالی را توزیع کنند چون بیم آن دارند در آینده جایشان تنگ شود چه برسد به شجاعت!!!
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار