رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام:
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام بر تشدید نظارت بر عملکرد آموزشگاه‌های استان ایلام تاکید کرد و گفت: سهم تقصیر برای آموزشگاه‌های رانندگی بر اساس تبصره ۳ ماده ۱۴ قانون رسیدگی به تخلفات لحاظ می‌شود.
کد خبر: ۸۰۳۹۳۳
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰ 08 December 2019

به گزارش تابناک ایلام؛ ابوالفضل کهزادی از تشدید نظارت بر عملکرد آموزشگاه‌های رانندگی در استان خبر داد و اظهار داشت: با توجه به اینکه در برخی آموزش‌های رانندگی که توسط آموزشگاه‌های استان انجام می‌شود، عدم احساس مسئولیت و عدم نظارت متولیان امر، مدیران و مربیان آموزشی مشاهده می‌شود که گاها منجر به‌تصادف می‌شود، سهم تقصیر برای آموزشگاه‌های رانندگی لحاظ می‌شود

وی افزود: فرآیند صدور گواهی‌نامه از مرحله ثبت‌نام تا ارائه آموزش تئوری، عملی و آموزشی بر عهده آموزشگاه‌های استان است و به آموزشگاه‌های پلیس راهور، بازرسان راهنمایی و رانندگی و موسسه رهگشا تأکید شده ‌نظارت‌های کاربردی تشدید شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام عنوان کرد: به‌منظور ارتقا سطح کیفی آموزش‌های تئوری و عملی، نسبت سهم تقصیر برای آموزشگاه‌های رانندگی بر اساس تبصره 3 ماده 14 قانون رسیدگی به تخلفات اقدام می‌شود.

وی بیان کرد: به کلیه کارشناسان تصادفات استان ابلاغ‌شده ‌در صورت وقوع حادثه رانندگی بر اساس قانون عمل شود و سهم تقصیر آموزشگاه مشخص شود./ح

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار