مدیرکل کمیته امداد استان ایلام؛
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از سه هزار و ۵۰۰ شغل برای مددجویان و نیازمندان این استان ایجاد شد است.
کد خبر: ۸۱۷۹۰۴
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۶ 27 January 2020

 به گزارش تابناک ایلام؛ضیاء رضایی ظهار داشت: امسال برای پیشبرد برنامه‌های اشتغال زایی مددجویان این استان ۱۱۶ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته است که جهش بسیار خوبی نسبت به سال گذشته از این نظر ایجاد شده است و ۱۱۶ درصد جذب اعتبار داشته‌ایم.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته و امسال با مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم‌های ظالمانه غرب در کشور و استان مواجه بوده‌ایم به این خاطر و در راستای حمایت از اقشار آسیب پذیر، از سال گذشته تا کنون تعداد ۹ هزار خانواده جدید دیگر به جمعیت مددجویی این استان اضافه شده است که با احتساب این تعداد، شمار کل مددجویان زیر پوشش این نهاد به حدود ۳۰ هزار خانوار افزایش یافته است.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام تصریح کرد: این در حالی است که تا پایان سال ۹۶ این نهاد با کاهش جمعیت مددجویان مواجه بود و سالانه حدود ۱۰ درصد مددجویان از طریق توانمندسازی از چتر حمایتی امداد خارج می‌شدند.

رضایی اضافه کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی این افراد، کمیته امداد روند پذیرش مددجویان را سهولت داده تا بدون محدودیت‌های قانونی زیر پوشش خدمات حمایتی این نهاد قرار گیرند./ع

 

 

 

مهر

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار