رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام:
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: ۹۰ درصد صنوف ایلام در طرح فاصله گذاری اجتماعی برای مقابله با ویروس کرونا مشارکت دارند.
کد خبر: ۸۳۷۸۰۴
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰ 10 April 2020

به گزارش تابناک ایلام؛ یارالله نصیری اظهار کرد: خوشبختانه همکاری مردم استان ایلام در بخش‌های مختلف در طرح فاصله گذاری اجتماعی بسیار مطلوب است.

وی عنوان کرد: طبق بررسی‌ها و نظارت‌های انجام شده بیش از ۹۰ درصد صنوف استان ایلام در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی مشارکت و همراهی داشته‌اند.

نصیری بیان کرد: در طرح فاصله گذاری اجتماعی با حضور بازرسانی دستگاه‌های اجرایی استان، یک هزار و ۱۰۰ واحد صنفی متخلف در استان پلمب شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام با اشاره به مشارکت خوب واحدهای تولیدی استان برای رفع نیازهای بهداشتی استان نیز اظهار کرد: هم اکنون روزانه بیش از ۵۰ هزار عدد ماسک و پنج هزار لیتر الکل در استان تولید و روانه بازار استان می‌شود.

وی عنوان کرد: تاکنون یک میلیون عدد ماسک در استان تولید و توزیع شده و در حال حاضر میزان ماسک تولید شده مازاد نیاز مصرف استان است.

نصیری با اشاره به وضعیت مطلوب ذخایر کالاهای اساسی در استان، افزود: روند توزیع مرغ، گوشت، میوه و کالاهای اساسی به شکل منظم در استان جریان دارد و مشکل خاصی وجود ندارد./ح

 

مهر

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار