فرمانده انتظامی ایلام:
فرمانده انتظامی ایلام از مبارزه جدی پلیس ایلام با سوداگران مرگ و سارقان اموال مردم خبر داد و گفت: بی توجهی به مبارزه با قاچاق کالا، ضربه اقتصادی شدید به کشور است.
کد خبر: ۸۶۸۲۶۴
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰ 28 June 2020

به گزارش تابناک ایلام؛ سردار نورعلی یاری در حاشیه بازدید از شهرستان هلیلان اظهار کرد: قاچاق کالا سبب ترویج اشتغال ناسالم و از بین رفتن فرصت‌های شغلی سالم می‌شود و پلیس وظیفه دارد برای رونق بخشی به تولید داخلی و تحقق شعار سال مقام معظم رهبری با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز مبارزه کند.

وی توجه به بحث معیشت مناطق محروم در سطح کلان را یکی از راهکارهای کاهش قاچاق کالا دانست و بیان کرد: هرچه از ظرفیت‌های استان در راستای اشتغال‌زایی و تولید استفاده کنیم میزان قاچاق کالا کاهش خواهد یافت.

فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: همکاری و تعامل مردم با پلیس می‌تواند بستر خوبی برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز باشد و ما وظیفه داریم این بستر مهم را بیش از پیش تقویت کنیم.

سردار یاری در بخش دیگری از سخنان خود به ماموریت‌های مهم نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت: مبارزه قاطع و جدی با سوداگران مرگ و سارقان اموال عمومی مردم به صورت ویژه بایستی در دستور کار قرار گیرد.

وی افزود: با تلاش شبانه‌روزی پلیس، اجازه نخواهیم داد سوداگران مرگ و سارقان اموال عمومی مردم ناامنی را در جامعه فراهم کنند.

این مقام ارشد انتظامی استان در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات انتظامی استان ایلام در راستای زیباسازی کلانتری‌ها و پاسگاه‌های دور افتاده اشاره کرد و گفت: کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها محل مراجعه مردم هستند و باید توسعه، بهسازی و تجهیز این مراکز با استفاده از ظرفیت خیرین امنیت ساز با جدیت دنبال شود./ح

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار