سرپرست جمعیت هلال احمر استان ایلام:
سرپرست جمعیت هلال احمر استان ایلام از پیدا شدن فرد مفقود شده در ارتفاعات کبیرکوه روستای پاکل توسط نیروهای هلال احمر خبر داد.
کد خبر: ۸۷۰۷۴۵
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵ 04 July 2020

 به گزارش تابناک ایلام؛علی اصغر علی اکبری اظهار کرد: دیشب و در پی تماس‌های مردمی با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر مبنی بر مفقود شدن یک مرد ٣۵ ساله در ارتفاعات کبیر کوه روستای پاکل بلافاصله تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمر استان به محل اعزام و عملیات جستجو و نجات برای یافتن فرد مفقود شده آغاز شد.

وی گفت: تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمر استان در این عملیات و جستجو و نجات برای یافتن فرد مفقود شده به محدوده آخرین تماس فرد مفقود شده اعزام شدند.

علی اکبری اظهار کرد: با تلاش بی وقفه نجاتگران، فرد ۳۵ ساله مفقود شده که به دلیل ضعف جسمانی شدید ناشی از کوهپیمایی قادر به ادامه مسیر نبود ساعت ۴ صبح پیدا و بعد از انتقال به پایین کوه منتقل به خانواده و بستگانش تحویل دادند.

وی تصریح کرد: تیم‌های امداد و نجات این جمعیت در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمت به مردم هستند و هموطنان در صورت بروز حادثه می‌توانند با شماره سه رقمی (۱۱۲ ندای امداد و نجات هلال احمر) تماس بگیرند./ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار