ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام، در پی حرکات هنجار شکانه نفراتی در سطح شهر ایلام بیانیه‌ای را به شرح زیر صادر کرده است.
کد خبر: ۸۷۲۰۵۷
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰ 07 July 2020

به گزارش تابناک ایلام، ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام در پی حرکات هنجار شکانه نفراتی در سطح شهر ایلام بیانیه‌ای را به شرح زیر صادر کردند: حرکت هنجار شکنانه و به دور از ارزش‌های اسلامی و انقلابی یک دختر جوان به همراه گروه موسیقی محلی، خاطر شهروندان مومن و ولایتمدار ایلام را جریحه‌دار کرده است.

 بر خود لازم می‌دانیم که این حرکات زشت، ضد فرهنگی و ضد دینی در استانی که در دامن پاک زنان با عفت و با حیای آن تعداد سه هزار شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است را محکوم کنیم.

در همین راستا و به دنبال فعال شدن گروه‌های موسیقی محلی، بی‌حرمتی، رقص و پایکوبی و همچنین مطالبات عمومی و دغدغه‌های امت حزب الله، ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام بار دیگر ضمن محکومیت شدید این اقدام ناشایست و هنجارشکن، از نیروی انتظامی و دادستان مرکز استان خواستار برخورد قاطع با مسببان، عوامل پشت پرده و هتاکان به مقدسات دینی است.

ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام نسبت به اهمال و سهل انگاری دستگاه‌های مربوطه، حق مطالبه گری را برای خود محفوظ میداند./ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار