دادستان ایلام:
دادستان استان گفت: عزم دستگاه قضا و پلیس راه رفع نقاط پر حادثه در جاده های سطح استان است.
کد خبر: ۸۸۶۵۴۸
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۵ 12 August 2020

به گزارش تابناک ایلام؛ افشار خسروی زاد در نشست تعاملی با رئیس پلیس راه استان، اظهار داشت: رفع نقاط پر حادثه و معارضات جاده‌ای از مطالبات به حق مردمی است و دستگاه قضا و پلیس راه باید به صورت جد در این زمینه پیگیری و تلاش کنند.

وی افزود: از دیگر برنامه‌های که باید مد نظر پلیس راه انتظامی قرار گیرد برخورد با رانندگان قانون گریز به ویژه رانندگان متخلف حوزه حمل و نقل عمومی است.

سرهنگ رضا همتی زاده رئیس پلیس راه استان در ادامه این نشست با بیان اینکه پلیس در راستای تامین امنیت مسافران جاده‌ای از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد، گفت: پلیس راه در کنار دستگاه قضائی اجازه پایمال شدن حقوق مسافران را نداده و با هرگونه بی انضباطی و تخلف در این حوزه برابر با قانون به شدت برخورد می‌کند.

این مقام انتظامی با اشاره به وضعیت نقاط پر حادثه خیز جاده‌ای در سطح استان، بیان داشت: در راستای دفاع از حقوق عامه مردم و کاهش حوادث جاده‌ای، موضوع اصلاح و بازنگری نواقص جاده‌های سطح استان از طریق مسئولان نهادهای ذیربط باید پیگیری شود.

رئیس پلیس راه انتظامی استان ایلام تصریح کرد: پلیس راه فرماندهی انتظامی استان، تخلفات شرکت‌های حمل و نقل مسافربری در برخی از شهرستان‌ها که دارای فراوانی تخلفات جاده‌ای بودند را مورد بررسی قرار داد و در این راستا تعدادی از آنها اعمال قانون کرد./ح

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار