رییس اداره کنترل و نظارت اجراییات شهرداری ایلام با اشاره به انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر ضرب و شتم یکی از جوانان ایلامی توسط ماموران شهرداری ایلام، گفت: حوادث روز سه شنبه ۲۲ مهرماه ایلام به نیروهای شهرداری مرتبط نبود.
کد خبر: ۹۰۹۲۳۸
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰ 15 October 2020

 به گزارش تابناک ایلام؛شمس الدین بالایی  در خصوص ماجراهای رخ داده، توضیح داد: در موضوع بلوار آزادی ماشین های عبوری که از محل ساخت و ساز ساختمان غیرمجاز تردد می کردند با همدیگر درگیر شدند.

وی افزود: رانندگان این خودروها به خاطر کندی در تردد طول مسیر، خود با هم گلاویز شدند که در این میان طرفین درگیر حضور ماموران و ماشین شهرداری را که در حال جمع آوری وسایل ساخت و ساز غیرمجاز بودند را باعث ایجاد این درگیری می دانستند.

بالایی درباره مورد دوم هم اظهار داشت: در این ماجرا صاحب ملکی که در حال ساخت و ساز غیرمجاز بود با توجه به اینکه ماموران شهرداری در حال جمع آوری و ضبط تجهیزات ساخت و ساز غیر این ملک بودند، برای ایجاد رعب و وحشت در میان نیروهای شهرداری اقدام به تیراندازی هوایی کرد.

وی تاکید کرد: در هر ۲ مورد ماموران شهرداری در حال انجام ماموریت ذاتی خود بودند و با طرفین مشاجره وارد درگیری نشدند و به انجام وظیفه قانونی خود که ممانعت از ادامه فعالیت ساخت و سازهای غیرمجاز این املاک و جمع آوری و ضبط تجهیزات احداث ساختمان بود، پرداختند./ع

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار