فرمانده قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت مهدی (عج):
فرمانده قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت مهدی (عج) از برگزاری پویش مهر ماندگار در مناطق محروم کشور در راستای کمک مومنانه خبر داد.
کد خبر: ۹۱۷۴۴۲
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۵ 18 November 2020

به گزارش تابناک ایلام؛ مهرشاد سهیلی از برگزاری پویش مهر ماندگار در راستای لبیک به فرمان فرمانده معظم کل قوا در کشور خبر داد.

وی افزود: این پویش با مشارکت قرارگاه فرهنگی و جهادی حضرت مهدی (ع) و خیرین برای کمک به محرومان استان‌های ایلام، کرمان، سیستان و بلوچستان، همدان و لرستان با لبیک به فرمان مقام معظم رهبری در راستای کمک مومنانه برگزار می‌شود.

سهیلی عنوان کرد: این طرح با هدف تامین بسته‌های مواد غذایی و ساخت ۱۰۰ عدد مدرسه در مناطق محروم شرق کشور برگزار خواهد شد.

این فعال فرهنگی با بیان اینکه امروز هر کار فرهنگی باید پیوست اجتماعی داشته باشد، اظهار کرد: رزمایش مواسات و کمک مومنانه اقدام فرهنگی گروه‌های جهادی با پیوست اجتماعی بود.

وی ادامه داد: گروه‌های جهادی در این مدت ضمن شناسایی افراد نیازمند و کسانی که تاکنون نیازمند نبودند اما به دلیل شیوع کرونا و تعطیلی کسب و کار نیاز به حمایت دارند، حفظ آبرو و کرامت افراد را به عنوان یک اصل در دستور کار قرار داده‌اند.

سهیلی با بیان اینکه اقدامات این گونه باید در سایه مساجد و پایگاه‌های بسیج صورت گیرد، گفت: در ارتباط با نحوه توزیع بسته‌های معیشتی با هر گونه اقدامی که آبروی مومنان را به خطر اندازد، مخالفیم.

فرمانده قرارگاه فرهنگی حضرت مهدی (عج) گفت: ملت ایران مانند همیشه در این امتحان سخت هم پیروز شد در حالی که کشورهای مدعی تمدن و حامی حقوق بشر در مقابله با این ویروس به زانو درآمدند.

وی یادآور شد: رزمایش مواسات اعلام همبستگی ملت ایران بود و خیرین و ملت ایران هم در این مدت ولایتمداری خود را با لبیک به خواسته مقام معظم رهبری بیش از پیش نشان دادند./ح

 

مهر

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار