برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس درباره این تیم نکاتی را مطرح کرد.
کد خبر: ۹۱۷۸۷۵
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۰ 20 November 2020
                          برانکو: دلم می‌خواهد فینال آسیا کنار پرسپولیس باشم


به گزارش تابناک به نقل از همشهری آنلاین، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مهدی‌خانی، بازیکنی به شمار می‌رفت که در لیست مورد نظر من برای پرسپولیس بود، اما این اتفاق در آن دوره رخ نداد. با توجه به این که او در آن زمان با باشگاهش قرارداد داشت، این اتفاق رخ ندارد و این موضوع محدودیت‌هایی را برای باشگاه پرسپولیس به وجود آورد که متاسفانه آن انتقال شکل نگیرد، اما حالا او به پرسپولیس آمده است و این می‌تواند برای پرسپولیس و مهدی‌خانی اتفاق خوبی باشد. من این بازیکن را از نظر فنی تائید می‌کنم. او جوانی مستعد است که خصوصیات مثبت زیادی از حیث مسائل فنی دارد.

برانکو ادامه داد: فعلا که برای حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا، دعوتی از سوی باشگاه پرسپولیس صورت نگرفته است، اما اگر این دعوت انجام شود با کمال میل می‌گویم مفتخر می‌شوم برای تماشای این بازی در کنار پرسپولیس باشم و این بازی بزرگ را از نزدیک تماشا کنم؛ اما باید به یک موضوع اشاره کنم که آن هم بحث شیوع ویروس کرونا و تبعاتی است که این بیماری در تمام دنیا ایجاد کرده و همه را برای سفر با محدودیت‌هایی روبه‌رو کرده است. ویروس کرونا باعث شده است هر رفت و آمدی به هر کشوری، ۲ هفته قرنطینه را در پی داشته باشد و این موضوع مشکلاتی را ایجاد می‌کند. با این تفاسیر، اگر دعوتی از من انجام شود شانس کمی را برای قبول آن می‌بینم.

برانکو بیان کرد: با تمام وجودم برای پرسپولیس و اعضای این تیم در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت می کنم و دوست دارم پس از این که ۲ سال پیش با بدشانسی، شانس بزرگ کسب جام و قهرمانی در آسیا را از دست دادیم، این بار اتفاقات بهتری در انتظار پرسپولیس باشد و این تیم که با شرایط خوبی توانسته است به فینال برسد، بتواند این بار جام را به خود اختصاص دهد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار