فرمانده انتظامی شهرستان ایوان گفت: در راستای برخورد با سوداگران مرگ و مبارزه با هنجار شکنان و حفظ سلامت جامعه، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاک سازی نقاط آلوده و جرم خیز در شهرستان اجرا شد.
کد خبر: ۹۳۲۸۴۶
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۵ 17 January 2021

 به گزارش تابناک ایلام؛سرهنگ  سعید عالی پورافزود: مأموران کلانتری مرکزی با انجام کار اطلاعاتی و اشرافیت کامل پلیس، ۴ سوداگر مرگ را شناسائی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایوان با بیان اینکه ۲ نفر از سوداگران مرگ و توزیع کنندگان مواد مخدر به محض مشاهده مأموران، اقدام به فرار نموده که با سرعت عمل مأموران گشت کلانتری مرکزی، خودرو پژو پارس متهمان توقیف و هر ۲ توزیع کننده موادمخدر دستگیر شدند.

سرهنگ عالی پور ادامه داد: این ۲ سوداگر مرگ با پلاک جعلی اقدام به توزیع موادمخدر می‌کردند و با استعلام از سامانه راهور، خودرو که دارای ۲۳ میلیون ریال خلافی بوده، توقیف و به پارکینگ منتقل شد.

او با اشاره به دستگیری ۲ سوداگر مرگ در عملیات جداگانه پلیس، بیان کرد: در این راستا ۶ معتاد متجاهر در سطح شهرستان جمع آوری و تحویل دستگاه قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایوان با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند، اعلام کرد: این طرح در آینده نیز ادامه دارد و با سوداگران مرگ و عرضه کنندگان مواد مخدر برخورد قاطع و قانونی انجام خواهد گرفت./ع

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار