بیرانوند دوباره به پرسپولیس پیام داد

سنگربان حاشیه‌ساز پرسپولیس بعد از اینکه نتوانست با تراکتوری‌ها به توافق برسد به دنبال بازگشت به جمع سرخ‌پوشان پایتخت است.
کد خبر: ۱۱۷۴۷۶۱
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۲ 08 July 2024

به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، علیرضا بیرانوند سنگربان ملی‌پوش پرسپولیس در روزهای پایانی خردادماه به بهانه پرداخت نشدن مطالباتش با توجه به الحاقیه قراردادش با باشگاه پرسپولیس، اقدام به فسخ یک طرفه با سرخ‌پوشان کرد.

به دنبال فسخ قرارداد بیرانوند با سرخ‌پوشان، هیات‌ مدیره باشگاه رضا درویش را مامور کرد تا برای جانشین وی اقدام کند و در ادامه اقدام قانونی در خصوص فسخ قرارداد سنگربان ملی‌پوش خود را در دستور کار قرار دهد. هرچند بیرانوند بارها از طریق واسطه‌های مختلف خواهان بازگشت به پرسپولیس بود اما مدیریت باشگاه هر بار مخالفت خود را با این موضوع اعلام کرد.

سنگربان شماره یک تیم ملی اگرچه با انتشار ویدیویی نسبت به حواشی اخیر واکنش نشان داد و از جدایی خود با سرخ‌پوشان خبر داد اما بار دیگر در تلاش بود تا با قرمزها به توافق برسد که باز هم درخواست وی با پاسخ منفی پرسپولیسی‌ها مواجه شد. بیرانوند بعد از پاسخ منفی و قاطع سرخ‌پوشان در جلسه‌ای خصوصی با مدیران تراکتور برای حضور در این تیم تبریزی وارد مذاکره شد که در نهایت به توافقی دست پیدا نکرد.

پیگیری ها نشان می‌دهد که این سنگربان بار دیگر در تلاش است که به جمع قرمزهای پایتخت بپیوندد و از سوی اطرافیان خود با باشگاه وارد مذاکره شده است. اگرچه باشگاه پرسپولیس به این دروازه‌بان چراغ سبز نشان داده اما این باشگاه همچنان روی شرط خود پافشاری می‌کند و در صورتی اجازه بازگشت بیرانوند را خواهد داد که وی با مفاد قرارداد قبلی خود، قرارداد جدید با پرسپولیس را امضا کند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار