ستاد اقتصاد مقاومتی رکن اصلی در سرعت بخشی به اشتغالزایی است
استاندار ایلام تاکید کرد: نشست های اقتصاد مقاومتی می تواند به عنوان رکن اصلی در سرعت بخشی به اشتغالزایی کشور و استان ایفای نقش کند.
مدیر کل گمرک استان ایلام اظهار داشت: در این گمرک اقلام مختلفی به کشور عراق صادر می شود.
دانشمندان زیادی در تاریخ وجود داشته اند که برای اثبات نظریاتشان آزمایشات عجیبی روی انسان ها، حیوانات و حتی خودشان انجام داده اند. نظریات بسیاری از آن ها که باعث هرج و مرج در تاریخ تحقیقات شده است پذیرفته نشدند...دانشمندان بعدها آن را معادل این نظریه دانستند: که با بریدن دم سگ ها توله های بدون دم به دنیا خواهند آورد. نظریه تروفیم بعدها توسط دانشمندان رد شد.
39 واحدمسکونی در دهه فجر به مددجویان استان تحویل داده می شود
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) ایلام گفت: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر ۶۶ طرح اشتغالزایی در این ایام به بهره برداری خواهد رسید.
بیش از 18 هزار واحد مسکن مهر در ایلام به بهره‌برداري رسيده است
مديركل راه و شهرسازي استان ايلام گفت: تاكنون 18 هزار و 133 واحد مسکن مهر شامل تعاوني، سه جانبه، خود مالكي و بافت‌هاي فرسوده در شهرهاي بالاي 25 هزار نفر و زير 25 هزار نفر جمعيت در استان ايلام به بهره‌برداري رسيده است.
معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی استان ایلام از عملیات مبارزه با علف های هرز در سطح دو هزار هکتار از مزارع ایلام خبر داد.
سالانه بیش از ۸۵۰۰ تن انواع آبزیان دراستان تولید می شود
مدیر شیلات استان ایلام اظهار داشت: بیش از ۲۰۰ مزرعه پرورش ماهی گرمابی و سردآبی در استان فعال است که سالانه بیش از ۸۵۰۰ تن انواع آبزیان در آنها تولید می شود، همچنین بالغ بر دو هزار نفر اشتغالزایی در پی داشته است.
مدیرعامل شرکت گازاستان ایلام بر اولویت گازرسانی به صنایع استان تاکید کرد.
مدیرعامل شرکت گازاستان ایلام بر اولویت گازرسانی به صنایع استان تاکید کرد.
صفحه  از ۲۴۲