معاون سازمان تبلیغات اسلامی استان ایلام از برگزاری ۲۰۰ ویژه برنامه فرهنگی در ایام دهه فجر توسط تبلیغات ایلام خبر داد.
صحبت های نماینده ی موسسین مراکز غیردولتی آموزشی استان ایلام در حضور معاون وزیر آموزش و پرورش
عباس رستمی نماینده موسسین مراکز غیردولتی استان ایلام در شورای موسسین مراکز کشور در جلسه ای که با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش در رئز دوشنبه بیست و ششم دی ماه در سالن جلسات آموزش وپرورش ایلام برگزار شد به فرصت ها و مسائل مراکز آموزشی غیر دولتی کشور پرداختند ،ایشان به آموزش میلیونی دانش آموزان در این مراکز اشاره کرد که در نهایت کیفیت انجام می گیرد .
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: کار تصویربرداری فیلم سینمایی «کنجانچم» که در شهرستان مهران آغاز شده ١٥ روز دیگر به پایان خواهد رسید.
هدیه 1 میلیاردی  وزارت آموزش پرورش به فرهنگیان استان
معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی و خانواده آموزش و پرورش گفت: بالغ بر 10 میلیارد ریال هدیه وزارت آموزش پرورش به فرهنگیان در حوزه جنوبی استان است و در تلاشیم در مناطق نیازمند چنین خدماتی ارائه شود.
-سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهلران از برگزاری دومین جشنواره منطقه ای تئاتر خیابانی شرهانی دهلران در اسفندماه سال جاری خبر داد.
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش ارائه هر گونه آموزش زبان انگلیسی برای دانش آموزان مقطع ابتدایی ممنوع است.
توسعه مشارکت همگانی بهترین فرصت برای برون رفت از مشکلات جاری آموزش و پرورش است
مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام در گردهمایی مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق استان ایلام اظهار کرد: صندوق ذخیره فرهنگیان یک نهاد خصوصی است که خدمات و اقدامات خوبی برای فرهنگیان انجام داده است.
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام گفت: کارآمدی نظام و دستاوردهای انقلاب اسلامی در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تبیین می‌شود.
صفحه  از ۲۰۳