پازل مدیریت ارشد استان  تکمیل شد/آقای استاندار تغییرات دستگاههای کلیدی را آغاز کنید
برخی دستگاههای اجرایی بعلت جایگاه و اثرگذاریشان در جامعه از درجه اهمیت بالایی برخوردار بوده که غفلت از آنها ولو تاخیر یک روزه در تعیین تکلیف مدیران دستگاههای اینچنینی ،خسران وزیانهایی را بدنبال دارد که فرصت جبران آنها به این آسانی نصیب مدیریت ارشد استان نخواهد شد.
عقبگرد استان در سایه غفلت نمایندگان و انتصابات بدون شناخت استاندار
با دیگر رسانه ها؛
تشکل سیاسی دانشجویی اندیشه نو در نوشتاری با انتقاد از روند انتصاب معاونین استاندار ایلام ،سوابق علمی وتجربی معاونین فعلی را با معاونین محمد رضا مروارید استاندار پیشین ایلام مقایسه نموده است .
تمام توان خود را برای ارتقا جایگاه استان بکار می گیرم /پاسخگویی مردم کار مدیران است/ یکی از اصلی ترین کانال های سرمایه گذاری کشور توجه به زیرساخت ها است
معاونین استاندار ایلام ؛
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت :برای توسعه استان و سیاست های نظام و دولت تدبیر و امید از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم بود و با حسن نیت با تکیه بر تجارب علمی تمام توان خود را برای ارتقا جایگاه استان بکار می گیرم.
طرح استیضاح «دونالد ترامپ» در کنگره آمریکا از سوی نماینده دموکرات این کشور به خاطر اظهارات توهین آمیز علیه سیاهپوستان ارائه شد.
انتظار نامعقول از صداوسیما/دولت همت کند هنوز فرصت هست/روحانیت درباره ریشه نابسامانی‌ها تحقیق کنند/تهدید ترامپ جدی است؟
مرور روزنامه‌های شنبه ۳۰ دی ماه
واکنش مقام‌های بهداشتی دولت و مجلس به سفر شاهرودی، لات‌ها و لوطی‌ها در کوچه سیاست، روحانی در آزمون آزادی، کشیده شدن سرنوشت بودجه به صحن، ورود مجلس به پرونده تخلفات قالیباف و پلاسکو پس از یک سال وعده‌های بی فرجام از محور‌هایی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
تحقق اقتصاد مقاومتی مهمترین عامل برای مقابله با فساد اقتصادی است
امام جمعه ایلام اضافه کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی مهمترین عامل برای مقابله با فساد اقتصادی است. مردم سازی اقتصاد مهمترین عامل در تحقق اقتصاد مقاومتی است و شاه کلید شکل گیری اقتصاد پاک است.
صفحه  از ۴۱۵