بعد از شش ماه اولین حقوق خود را دریافت نمودیم
نامه جمعی از کارکنان جهاد دانشگاهی ؛
بی شک اگر رسانه ها فارغ از نگاههای سیاسی و با پرهیز از قرار گرفتن در دام باندها ،به رسالت واقعی خود یعنی انشتار دردهای جامعه و بیان مسایل ومشکلات بپردازند ،می توان به بهبود شرایط امیدوار شد واز سویی نییز مطمئن شد که آفت های قر ار گرفته در این مسیر خطیر نمی تواند آنچنان در تداوم راهی که نهایت و غایت آن خدمت به خلق باشد خللی ایجاد نماید .
تفنگ تک تیراندازی مورد بحث برخلاف نمونه پیشین خود، سبک وزن بوده مجهز به پلاستیک مستحکم تری در قسمت قنداق تفنگ خواهد بود. بدین ترتیب می توان آن را سلاحی خوش دست به شمار آورد.
در شرایطی که آهن موجود در منابع گیاهی به راحتی آهن موجود در رژیم های غذایی حاوی گوشت جذب نمی شوند، اما این به معنای آن نیست که وگان ها نمی توانند از رژیم غذایی روزانه خود به میزان کافی آهن دریافت کنند.
فرمانده انتظامي شهرستان مهران از شناسايي و دستگيري سارق حرفه‌اي لوازم داخل خودرو و کشف ۲۴ فقره سرقت در اين شهرستان خبر داد.
قانون، ملاک حفظ امنیت در جامعه و محور مجازات برای مجرمان است
معاون اجتماعی انتظامی استان ایلام یکسان بودن تمام مردم در برخورداری از حقوق شهروندی را محور اصلی قانون گرایی در جامعه دانست و گفت: قانون، ملاک حفظ امنیت در جامعه و محور مجازات برای مجرمان است.
کابین خلبان در جنرال داینامیکس گرومن EF-111A ریون دستخوش یک سری تغییرات جزئی شد که از جمله مهم ترین آنها می توان به ارتقا تجهیزات ناوبری و تغییر مکان آنها به منظور دسترسی راحت تر خلبان اشاره کرد.
سیگار کشیدن نه تنها به شما آسیب وارد می کند، بلکه بر نسل های آینده شما نیز تاثیرگذار خواهد بود. چندین مطالعه که در آنها نمونه های اسپرم مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفتند، نشان دادند که سیگار کشیدن می تواند به طور قابل توجهی بر تعداد و کیفیت اسپرم اثرگذار باشد.
فرماندار دره شهر گفت: افزایش سرانه فضای سبز و احداث تفرجگاه در دره شهر ضروری است.
استان ایلام یک استان ثروتمند، اما فقیر است
استاندار ایلام ؛
استاندار ایلام گفت: زیرا با وجود منابع غنی نفت و گاز، مرز، اربعین، آبهای مرزی، سامانه گرمسیری و طرح احیا همچنان دارای بیکاری و عدم توسعه است.
صفحه  از ۱۶۵۱