مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام:
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و دبیر ستاد سفرهای نوروزی ایلام گفت: ۳۰۶ مورد نظارت از مراکز اقامتی و خدماتی نوروزی در سطح استان انجام شده است.
کد خبر: ۱۱۶۰۴۲۷
تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵ 27 March 2024

به گزارش تابناک ایلام؛ فرزاد شریفی اظهار کرد: در بازه زمانی ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ تا پنجم فروردین سال جاری ۳۰۶ مورد بازدید از مراکزی نظیر اقامتی، دفاتر خدمات مسافرتی، رستوران و مراکز پذیرایی بین‌راهی انجام شده است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و دبیر ستاد سفرهای نوروزی استان ایلام ادامه داد: از این تعداد بازدید نظارتی ۱۷۹ مورد مربوط به مراکز اقامتی، دفاتر خدمات مسافرتی ۴۳ مورد، رستوران و مراکز پذیرایی و بین‌راهی ۴۶ فقره است.

شریفی اضافه کرد: در جریان بازدیدها باتوجه به نوع، میزان و کیفیت خدمات ارائه شده به مسافران و گردشگران نوروزی ۱۸ مورد تشویق و ۲۰ فقره تذکر انجام شد.

وی یادآور شد: دراین بازه زمانی هیچ‌گونه شکایت از مراکز اقامتی، دفاتر خدمات مسافرتی، رستوران و مراکز پذیرایی بین‌راهی از سوی مسافران و گردشگران نوروزی واصل نشده است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و دبیر ستاد سفرهای نوروزی استان ایلام در جریان این بازدیدهای نظارتی میزان اخطارهای کتبی، تعطیل و تعلیق در این مراکز صفر بوده است.

سال گذشته ایلام در زمره استان‌های برتر کشور در زمینه رضایتمندی مسافران و گردشگران نوروزی بود./ح

 

بیشتر بخوانید

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار