محمد انصاری بازیکن پیشین پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران، درباره حسن عباسی بیانیه‌ای منتشر کرد.
کد خبر: ۱۰۵۴۹۲۴
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۵ 07 July 2022

به گزارش تابناک ورزشی؛ این فوتبالیست بااخلاق که همواره فعالیت های اجتماعی عام المنفعه زیادی نیز انجام می‌دهد، با نگارش یک نامه انتقادی، پاسخ حسن عباسی که صحبت هایش در شبکه‌های اجتماعی به طرز چشمگیری پخش شده، را داد.

متن نامه انصاری به قرار زیر است.

نامه جالب بازیکن پرسپولیسی در جواب حسن عباسی
بنام خدای مهربانی ها

برادر گرامی: جناب آقای دکتر عباسی
سلام و درود بر شما


اظهار نظر شتابزده شما در مورد فرزندان فدائی این ملت عزیز ، فوتبالیستها ، خیلی تعجب بر انگیز بود !
برادر عزیز !
تصور ما از شخصیت شما ، یک انقلابی دلسوز ، استاد دانشگاه ، تحلیلگر آگاه و ولایتمداری متدین است ،... این باور را ویران نکنید !
به موجب اصول و موازین شرعی و همچنین قوانین و مقررات کشور ،
‏نه شما و نه هیچکس دیگری حق ندارد در مورد قشر خاصی از مردم ، بصورت کلی و عمومی ، بدون در دست داشتن ادلّه محکمه پسند و منطقی ، حکم کلی صادر کرده ، دیگران را پرخور معرفی کند ! آنان را غرغرو و ثروت‌ اندوز بنامد ! آنانرا فاقد لیاقت و در جبهه غیر مصلحین اجتماعی بپندارد ! و حتی بخود اجازه دهد که در مورد حریم خصوصی و خانوادگی افراد نیز نظریه پردازی کند !
‏ما لکم ! کیف تحکمون ؟ !
اگر چه ماهیت بسیاری از ادعاهای غیر منصفانه جنابعالی ، مجرمانه و قابل پیگیری است ، اما برای اینکه بیش از پیش برای شما ثابت شود که در قضاوت خویش در مورد فوتبالیستها ، سخت در اشتباه بوده اید ، بعنوان یکی از جوانان کشور ، یکی از فدائیان این ملت بزرگ ، یکی از دوستداران شهیدان پر افتخار و یکی از همان فوتبالیستهایی که به انقلاب و سرزمین خود عشق می‌ورزد ، به نصیحت و تذکر به شما بسنده میکنم تا به اندرز و رهنمود حکیمانه قرآن عمل کرده باشم که می‌فرماید :
( فذکّر ، ان نفعت الذکری )
آقای دکتر
در افکار و الفاظ خود تجدید نظر کنید ، .....
صادقانه عرض می‌کنم که ما خیر شما و عاقبت بخیری شما را می‌خواهیم،.....
ما تمایل داریم بیشتر شاهد غریو کوبنده و تحلیل‌های مستدل شما در راستای رسوا کردن دشمنان انقلاب اسلامی و دسیسه ها و توطئه های بدخواهان باشیم ، نه در جهت کوبیدن فرزندان ورزشکار این کشور !
از این رو امیدوارم لااقل دقایقی از وقت خود را به بازخوانی دیدگاه رهبر انقلاب در تاریخ ۲۴ تیرماه سال ۱۳۹۷ که تیم ملی فوتبال کشورمان را قابل الگو برداری توسط دیگران معرفی کردند، اختصاص دهید

با آرزوی عاقبت بخیری
محمد انصاری
بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران
۱۵ تیرماه سال ۱۴۰۱

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار